Tek İhtiyacımız Antioksidan ve Kolejen

Kullandığımız kremler, serumlar, yüz maskeleri ne kadar etkili? Cildimize dışardan baktığımız kadar içeriden de bakmamız gerekmiyor mu? İşte bu iki soru üzerine bu gün sizlere harika bir üründen bahsedeceğim… Bir çoğumuzun bildiği gibi, cildimizi yüzeysel olarak korumak kesinlikle çok önemli. Ama daha önemlisi içeriden, cilt altından güçlendirmek ve korumak.

Pek tabi bunu sağlamanın en etkili yolu “tükettiğimiz gıdalar”, Günlük olarak almamız gereken proteinler, C vitaminleri, A-E vitaminleri vb.

Fakat ne yazık ki günlük koşuşturma içinde aldığımız gıdalara dikkat edemiyoruz. Bazen sağlıklı beslenmeye odaklansakda, zaman içinde bu rutini bozabiliyoruz. Gıdaların yanı sıra vitamin takviyeleri de zaman zaman vücudumuzun genel ihtiyacı olan hormonları yada vitaminleri karşılayabiliyor. (Doğal olanları kullanmak çok önemli) Ama ne yazık ki Vitamin takviyeleri iştah açtıkları için olsa gerek; kilo aldırıyor.

Bu nedenle DNA mızı güçlendirecek, kilo kontrolunu sağlayacak, aynı zamanda antioksidan içerecek bir ek takviye kullanmamız gerekiyor.

Yazının devamı için tıklayınız