fbpx

Teslimat ve İade

Teslimat

Şirketimiz Ekson Farmaya ait olan eksonfarma.com satış sitesinde %100 orijinal ürünler satılmaktadır. eksonfarma.com olarak MNG KARGO ile anlaşmamız bulunmaktadır. Sitemizden alınacak tüm ürünlerin kargo ücreti şirketimiz tarafından karşılanacaktır.

Sitemizdeki tüm ürünler stoğumuzda bulunduğu için, hafta için 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün, 16:00’dan sonra verilen siparişler sonraki gün kargoya verilecektir. Ortalama 2-3 iş günü içerisinde siparişiniz teslim edilecektir.

İptal

Kargo çıkış işlemi yapılmamış siparişler müşteri tarafından her an iptal edilebilir.

İade

Satın alınan ürünlerin original kutusu açılmadan, kullanılmadan ve ürünün tekrar satılabilirliği bozulmadan, teslim tarihinden itibaren 1 hafta ( 7 ) günlük süre içinde sebep belirtmek sureti ile değişim yada iade yapılabilir.

Ürünün iade edilebilmesi için aşağıda bulunan iade şartlarına uyulması gerekmektedir. Aksi taktirde iade yada değişim ürün tarafımızdan kabul edilmeyecektir.

  1. İade veya değişim süresi 7 gündür.
  2. İade veya değişim talebinizi neden belirterek Bize Ulaşın sayfamızdan e-posta gönderebilir veya 0216 414 94 99 numaralı telefonumuzu arayarak bize bildirebilirsiniz.
  3. İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.
  4. Hijyen koşullar altında satışan ve hijyeni bozulabilecek ürünlerinin (roller vb..)  iade veya değişimi kesinlikle söz konusu değildir.
  5. Ürünü tarafımıza gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde paketlenmelidir.
  6. Ürünün orijinal kutusu zarar görmemiş halde ve faturası elimize ulaşmasından itibaren beş (5) iş günü içinde iade işlemi ödeme yönteminize göre yapılacaktır

Hasarlı Kargo

Kargonuzu teslim alındığınızda, ürünlerinizin size sağlam teslim edildiğinden emin olmak için, kargonuzu kargo personeli önünde açınız. Eğer ürünlerinizde hasar varsa, lütfen ”Kargo Personeli” ile birlikte tutanak tutup bizimle iletişime geçiniz.

X